درباره مرکز نوآوری و شتاب‌دهی آکادمی رمزعلی

مرکز نوآوری و شتاب‌دهنده رمزعلی به عنوان یک کانون گسترش نوآوری و خلاقیت در حوزه سرمایه گذاری، مشاوره و آموزش تخصصی همواره در تلاش است تا بستر مناسبی را جهت کارآفرینی و رشد افراد، استارتاپ‌ها و شرکت‌ها فراهم نماید.

آکادمی رمزعلی طی سال‌های متمادی در حوزه آموزش بلاک چین، رمزارزها، اقتصاد بلاک چین، برگزاری رویداد، کارگاه تخصصی، راه‌اندازی استارتاپ بر بستر بلاک چین و… پیشرو بوده است.

در حال حاضر با سرمایه‌گذاری که موتور محرکه و محور اصلی  رشد استارتاپ‌های جوان و خلاق است، به آن‍ها کمک می‌کنیم ، همچنین به علت سابقه چندین ساله در حوزه آموزش و منتورینگ و به ثمر رساندن طرح‌های فنی درحوزه توسعه بلاک‌چین، از توانایی بررسی همه جانبه پروژه‌ها و ایده‌های نوین برخوردار هستیم که این موضوع می‌تواند به عنوان یک اهرم کمک کننده برای کسب و کارهای نوپا عمل نماید.

خدمات حضوری ما در حال حاضر در دفتر مرکزی تهران ارائه می‌شود. اما اگر در هریک از شهرستان های ایران هستید، می‌توانید به همکاری با شتاب‌دهنده آ رمزعلی حساب کنید.

مرکز نوآوری و شتاب‌دهی آکادمی رمزعلی یک نهاد خصوصی است که برنامه سرمایه‌گذاری و شتاب‌دهی صرفا بر روی پروژه‌های اختصاصی این مرکز انجام می‌گردد.

تخصص ما بلاک‌چین و بازارهای مالی است، رسالت ما کمک به رشد استارتاپ‌های جوان در جهت رشد و شتاب‌دهی آن‌ها است، همچنین ارائه تخصصی آموزش و مشاوره در حوزه بلاک‌چین.

چشم‌اندازمان این است در حوزه رشد و آموزش فناوری بلا‌ک‌چین، بهترین در ایران باشیم.

مسئولیت‌پذیری: از زمان ثبت درخواست تمام قد در کنار شما هستیم و مسئولیت تمام صحبت‌هایمان را می‌پذیریم

چابکی: وقت، طلا است. در عرصه فناوری‌های نوین زمان بسیار ارزشمند است. در کم‌ترین زمان ممکن درخواست شما را به مرحله اجرا می‌رسانیم.