مدرسه بلاکچین

نیازمندی‌های انسان و جوامع مختلف همیشه رو به گسترش است. از سویی دیگر رویکردهای بعضا نادرست صاحبان قدرت در سراسر جهان، ابعاد مختلف از زندگی انسان را با چالش مواجه کرده است.

چندین سال است که بلاک‌چین به عنوان یک فناوری نوین و پیشرو در سطح جهانی مطرح شده است، این فناوری با قابلیت‌های بی نظیری همچون: غیرمتمرکز بودن، شفافیت، امنیت، حفاظت از حریم شخصی، مورد استفاده قرار می‌گیرد و تا چند سال آتی، بدون شک بسیار قدرتمند خواهد بود.

شبکه بلاک‌چین یکی از نویدبخش ترین فناوری ها حال حاضر در سراسر جهان است، تا حدی که برخی از نهادهای دولتی در کشورهای مختلف شروع به پیاده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای استفاده از این فناوری در ابعاد بزرگ کرده‌اند.

(در آینده‌ای نه چندان دور)

در مسیر پیشرفت این فناوری نوین،  توسعه‌دهنده‌های بلاک‌چین مهم‌ترین نقش را در پیاده‌سازی حوزه‌های متفاوت از جمله: بانکداری، پزشکی، هنر، فناوری اطلاعات و…. بر روی شبکه بلاک چین را بر عهده دارند.


توسعه‌دهندگان زنجیره بلوکی در دو گروه توسعه‌دهندگان فنی یا همان زیرساختی Core Blockchain Developer و گروه دوم، توسعه ‌دهند‌گان زبان برنامه‌نویسی بلاک‌چین Blockchain Developer Software دسته‌بندی می‌شوند.

ما در مدرسه بلاک‌چین چه نقشی در مسیر توسعه این فناوری بر عهده داریم؟

رسالت ما، ارتقای دانش فنی و بالابردن سطح علمی افرادی است که به بلاک‌چین علاقه دارند. آموزش توسعه‌دهندگان فنی و همچنین توسعه‌دهندگان زبان برنامه نویسی در مدرسه بلاک‌چین برگزار می‌گردد.

برگزاری اولین دوره آموزشی مدرسه بلاکچین (بلاکچین ویکند)